Poštovani, imam jedno pitanje. . . Prilično sam zabrinuta. . . Naime, već god dana pokušavam da ostanem u drugom stanju ali mi ne polazi za rukom. . . Pre 7 god imala sam prilično ozbiljnu operaciju, slepog creva koja se iskomplikovala i koliko sam ja shavtila ona nije bila dobro urađen, usledila je sepsa i revizija iste, prilikom koje su svi organi abdomena pomerani, ispirani (to je ono što sam ja shvatila) . . . Bojim se da ta operacija nije ostavila traga i da to nije problem zbog kojeg ne ostajem u drugom stanju. Redovno odlazim na ginekološke pregleda (2x godišnje) i sve je po rečima ginekologa u najboljem redu. Da li imam razloga za brigu ili samo prerano paničim?

    Odgovoreno: 12. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com