Poštovanje, dva tri meseca unazad imam krvarenja van ciklusa. To traje po 3-4 dana i vrlo je slabog intenziteta. Nisam radila nikakva ispitivanja niti koristim bilo kakvu terapiju. Zanima me da li to moze biti problem, s obzirom da pokušavam da zatrudnim. Hvala.

    Odgovoreno: 11. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Da moze da bude prepreka da zatrudnite, jer takvo medju ciklicno krvarenje je znak hormonskog poremecaja, proverite hormonski status.