Postovani, imala sam ureaplazmu do skora, lecila je i sada prvi kontrolni bris pokazuje da je nemam. Radila sam i bakterioloski cervikalni i vaginaln bris, i nikakve bakterije nisu izlolovane, niti imam gljivice al i imamdosta leuko cita. Leukocite takodje imam i u mokraci, dosta. Sta moze biti uzrok tome? I da li treba da uradi i uretralni bris na. Ureaplzazmu s obziorm da se ucestalo mokrenje koje nije imam nije smanjilo. Hvala

    Odgovoreno: 11. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno je znak da imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) , uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com