Da li je moguca trudnoca ako sam rizican odnos imala 2. 2. Ali nije bilo ejakulacije u mene. Menstruaciju sam dobila 13. 2. I trajala je kao i obicno, mozda vrlo malo manjeg intenziteta. Posle toga sam radila tri testa na trudnocu i bili su negativni, poslednji je radjen 4. 3. Ali mene su svo vreme bolele grudi (i po prestanku menstruacije) i donji stomak, a sada i jajnici i imam pojacan sekret. To me je jedino zbunilo. Sta moze biti u pitanju?

    Odgovoreno: 08. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com