Poštovani, u zadnji mjesec dana na pocetku penisa pojavila mi se kao suha koza, nije velika povrsina, bas na pocetku mozda i prije pocetka. . .: ) koza je kao suha i bjelkaste boje, i sve sam mislio da je od mnogo tusiranja i sampona dok mi jucer nije malo ko napucala, ali samo malo kada je zategnem. . . A slicna situacija je i kod djevojke, jednom mjesecno joj se desi da joj se pojavi kao pukotina na usnici na vagini i to je punoo boli i nismo u mogucnosti imati odnos. . . Mozete li mi reci je li to opasno, je li kakva bolest (spolna, prenosiva ili ne) ili je do necega drugog. . . . . Hvala punoooo

    Odgovoreno: 06. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Vama savetujem da se javite urologu da vas pregleda, a vasoj devojci da uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi proverila da li ima upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com