Postovani vec 2-nedelje krvarim i imam bolove u dolnjem delu stomaka, dali mi mozete reci uzrok tim simptomima. Dali su mi homoni poludeli ili je to neka ozbiljnaja bolest? Hvala vam unapred.

    Odgovoreno: 04. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu da vas pregleda, savetujem vam da uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici i uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da imate upalu grlica materice (cervicitis &colpitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com