Postovani imam cerku 4 i pol godine vec 3 godine pokusavam ponovo da zatrudnim imala jedan spontani u medjuvremenu naime zadnji menzes mi je bio cudan dobila sam 22 februara 4 dana mi je islo po par kapi nosila dnevni ulozak 5 i 6 dan obilan i a 5 dana posle toga ponovo po koja kap nosim dnevni ulozak desavaju mi se mucnine u valovima radla test pokazao mi negativno tek 20 marta narucena kod dr a stomak mi je nadut i cvrts jel moguce da sam trudna poz i hvala

    Odgovoreno: 04. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Ponovite test za trudnocu, ako je test negativan onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.