Imala sam jake bolove u donjem, desnom delu stomaka koji su trajali oko mesec dana i decembra sam 1 put bila na ultrazvuk jajnika gde mi je otkriveno da imam policisticne jajnike i cistu, nakon toga sam bila jos 2 puta, za vreme ovulacije i nakon menstuacije, cista je sama pukla. Ginekolog mi je rekao da odem na kontrolu za 6 meseci do godinu dana. Medjutim, imala sam menstruaciju i opet mi se javljaju bolovi (ne tako jaki kao pre) u donjem desnom delu stomaka. Ne znam da li da idem opet ili da trpim?

    Odgovoreno: 04. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Policisticni /cisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, koje treba adekvatno leciti, razlicite su prakse u nacinu lecenja, javite se vasem ginekologu ponovo da vas pregleda.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com