Pozdrav: ) iskeno u mnogo sam teskoj situaciji i ne znam sta da radim. . Zadnji put kada smo imali odnose decko i ja, me je bolelo, a i njega, pogledao se dole, i video na glavicu bradavicu, sad se pojavila jos jedna. Sto je jos gore, i ja sam napipala sebi dole na usnama, nesto kao izraslinu, a i napipala sam na jajniku neku izraslinu. Inace pre mesec dana sam bila kod ginekologa, prepisala mi je vaginalete, i canesten za spoljnu upotrebu, jer sam imala penusavi sekret. Pitam za savet, jer se kod nas za ginekologa dugo ceka za pregled, pa da znam sta me ceka kad odem.: (nadam se odgovoru, hvala.

    Odgovoreno: 03. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vatginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .