Postovani, imam obicno urednu menstruaciju i trebala sam da dobijem 28. Dana, tj. U subotu. Medjutim, u cetvrtak (27. 02. 2014.) imala sam odnos sa deckom i prokrvarila sam. Sutra dan nije bilo nicega (skroz malo je bilo krvi) . Prethodno sam imala normalne simptome pms, dok posle krvarenja i danas nemam siptome i osecam se kao da vise necu ni da dobijem. Da li mozete da mi objasnite o cemu se radi? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 02. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako je test negativan, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici i uradite kolposkopski pregleda sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.