Poštovani, u braku sam 2, 5 god i još nemam dece. Očajna sam. Lečim se kod ginekologa u domu zdravlja. Još uvek nije našao konkretan problem. Radila sam vaginalni i cervikalni bris gde je pronadjena candida, streptokoke i enterekoke, koje su izlečene injekcijama. Moj poslednji ultrazvučni nalaz: uterus: avf vel 54x49x46mm levi jajnik: vel 23x21mm desni jajnik: mikrocističan vel 24x22 cavum: uz prszsn endometrijum gradus: 6mm molim za pomoć i vaše mišljenje.

    Odgovoreno: 02. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh. Lh. Estradiol. Progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , proverite spermogram i spermokultura partnera.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com