Ja vas molim da mi pomogneste, trazim pomoc jer situaacija stoji ovako, menst. Ciklus imala sam 27. 1, zatim 15. 2. E kaoko na osnovu ovih datuma da dobijel kalendar plodnih dana, jer izmedju siklusa nema 28 dana nego cak i manje

    Odgovoreno: 28. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ovakav ciklus je znak da imate hormonski poremecaj, i uglavnom tesko da imate ovolaciju, zavetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .