Postovani, molila bih vas za savjet. Zadnjih 2 mjeseca zna se dogoditi da nakon odnosa suprugu naotekne kozica i oko ruba se napravi mala ranica. Popuca mu kad naotekne. Probali smo lubrikante i isto je. Godinama nismo imali te probleme. Nikad. Ja vec dva mjeseca nemam menstruaciu, imam pojacan grudasti iscjedak. Radimo na djetetu. Dr tj sam narucena dr. Moze li biti nesto ozbiljno ili su samo bakterije u pitanju, primjerice candida? Strah me da nije nesto ozbiljno. Hvala vam puno

    Odgovoreno: 28. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #125804

    • Zdravo, trudna sam međutim imam skraćen grlić maternice, te koristim uvečer fluomizin vag, ujutru utrogestan vaginalete, poslije 3 do 4 sata od vaginalete utrogestan pojavi se grudasti iscjedak bez ikakvih simptoma, a onda u toku dana imam normalan iscjedak, da li taj iscjedak može biti posljedica vaginaleta? Hvala.