Postovani, da li je moguce sprematozoide preneti rukovanjem. Naime pre nekoliko dana sam se pozdravila sa osobom koja je imala spermu po rukama, nakon par minuta sam isla u toalet (nisam oprala ruke) obrisala se toalet papirom. Bojim se da sam na taj nacin na rolnu prenela neki spermatozoid. Opet sam nakon par minuta koristila toalet papir, jer imam ucestalo mokrenje. Molim vas za odgovor, u panici sam. Iako kada realno razmisljam, shvatam da oni ne mogu skakati sa jedne na drugu ruku.

    Odgovoreno: 28. 02. 2014.

Komentari na pitanje: #125797

    • Da li mogu da zatrudnim ako se obrisem toalet papirom na kome je bila sperma? Molim vas odgovorite sto pre. Unapred hvala.