Postovani, cula sam da u trudnoci sme da se koristi mast hepatrombin za lecenje hemoroida, pa vas pitam da li je to tacno? Molim vas da mi preporucite cime mogu da ublazim tegobe, ukoliko hepatrombin nije dozvoljen. Ja sam u 8 mesecu, i druga trudnoca je u pitanju, imala sam ih i u prvoj u ovom periodu ali nisam nista koristila. Pozdrav, unapred hvala.

    Odgovoreno: 28. 02. 2014.

Komentari na pitanje: #125783

    • Dr Rami Aburas 28. 02. 2014.

      Postovana, kondilomi/ polne bradavice/ su benigni izraštaji koji se pretežno pojavljuju na spoljašnjim genitalijama i perianalno. Ravni kondilomi (kondyloma planum cevicis) rastu u vagini i na grliću, uradite tipizacija. Bez panike.

    • Postovanje, mozete mi pojasniti sta je kondyloma planum cevicis dali je to rak grlica materice hvala unapred.