Dobar dan: ) ovako. . Ja imam 19 god, poprilicno sam sitne gradje, visoka 165cm, opseg struka cca 75cm. . Zanima me slijedece. . Hocu li ja jednog dana kada to pozelim imati problema sa trudnocom, znaci da li cu zbog svoje sitne gradje imati problema sa zacecem, zadrzavanjem i razvitkom ploda? Hvala unaprijed pozdav

    Odgovoreno: 28. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Da li ce do trudnoce doci zavisi od vaseg hormonskog status, inace ako je plod krupan, porodjaj obicni se zaversava carskim rezom.