Završila sam sa prvom kutijom jeanine tableta. 7 dana nakon završene kutije ja još uvek nisam dobila menstruaciju. Tokom korišćenja tableta sam imala krvarenje u tragovima, zadnjih dana kutije možda i malo više. Nisam ni jednu tabletu preskočila, redovno i uredno sam ih uzimala tako da ne sumnjam na trudnoću. Zanima me trebam li da započnem sledeću kutiju bez obzira što se menstruacija nije pojavila i koji je razlog što se to dogodilo? Unapred najlepše zahvaljujem na odgovoru!

    Odgovoreno: 27. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ne pocijete novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju, sacekajte jos koji dan, ako ne dobijate menstruaciju javite se vasem ginekologu da vas pregleda.