Postovani, moje pitanje je sledece. Ima oko godinu dana da sam stupila u seksualne odnose, uvek sa zastitom (kondom) koji proverimo na kraju da nije pukao. Pre nego sto sam pocela imati odnose menstruacija mi je bila koliko toliko redovna, na svakih 28-31 dan (sto mislim da se smatra redovnom) . A otkada sam pocela imati odnose menstruacija mi retko dodje na vreme, a obicno kasni 10-15 dana, evo sada ju cekam vec 13. Dan i jos nista iako imam sve simptome da cu dobiti. Pitanje je da li je moguce da mi se ciklus pomera zbog stupanja u odnose? Jer kako sam cula nekim zenama-devojkama je bilo tako. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 26. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com