Postovani! Imam 18 godina. Zadnju menstruaciju sam imala 20. 07 trajala je 5 dana. Prvi seksualni odnos sam imala 23. 01. Ove godine, ne zasticeno, ali nije svrseno u mene. 15. Februara sam imala na pocetku smedji iscjedak, a kasnije su bili bolovi u donjem dijelu stomaka kao pred menstruaciju, i pocela sam da krvarim, sve mislim da je menstruacija, posto tako dugo nisam dobila. Krvarenje je malo obilnije, sto sam i prije imala tako. Ali evo vec 8 dan mi traje. Da li imam razloga za brigu?! Moze li se test za trudnocu uraditi? Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 24. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Cim vam prestane krvarenje mozete da uradite test za trudnocu, medjutim savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) .