Molim vas da mi protumačite rezultate (vaginalni i cervikalni bris) . Ja sam u 4. Mesecu trudnoce. Rezultat je: dmp: epitelne ćelije, laktobacili, masa pmn le i pečat: patogene bakterije i gljive nisu izolovane na ginekoloskom pregledu mi je rečeno da imam polypus placentalis, i interesuje me sta je uzrok tome i kako to moze da se sto pre sanira jer oram na put. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 24. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Polypus placentalis je polip razvijen od komada zadržane posteljice. Zbog svoje retkosti, literatura sadrži nekoliko
      referenci i postoje veliki broj sorti ne samo na njegovu dijagnozu već i tretmane.