Postovani, radila sam biopsiju pvu. Medutim, kada su mi nalazi stigli moj me doktor uputio na pregled kod drugog ginekologa i on me odmah upucivao na operaciju. Dijagnoza je dysplasia gradus mediocris et leucoparakeratosis epithelii portionis vaginalis cervicis uteri. Pa vas molim za vase misljenje sta mi vi preporucujete, dali trebam na operaciju ili ne. Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nalaz je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) , razlicite su prakse u nacinu lecenja, ali vazno je leciti uzrok a ne samo posledicu.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com