Postovani, bila sam kod ginekologa gdje sam saznala da imam upalu grlica materice i oba jajnika policisticna. Imala sam spolni odnos s kondomom koji nije pukao, navecer taj isti dan sam primjetila malu kvrzicu, kao bubuljica u unutarnjem dijelu malih stidnih usana, ne pece niti svrbi, samo kad je dodirnem sasvim malo pecne, da je ne dodirnem ne bih ni osjetila da je tu. Molim vas da mi date svoje misljenje sta bi to moglo biti? I da li je zabrinjavajuce? Unapred zahvaljujem

    Odgovoreno: 23. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Imate 2 problema, upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti i verovatno da je ta bubulica posledica te upale, drugi problem je da su cisticni/policisticni jajnici posledica hormonskog poremecaja.