Postovanje. . . Naime meni je prosli mesec kasnila menstruacija 10 dana ovog meseca samo dva dana imala sam redovan odnos bez zastite al mi menstruacija samo jedan dan dosla normalno drugi dan sve manje a treci vec sasvim malo neznam sta da radim i nije iste boje nego bledo crvene pa bih vas zamolila da mi kazete u cemu se radi i da li osustvo muza po 5 meseci utice na sve ovo jer on dodje na 20 dana pa ode na put po vise meseca pa imamo odnos tih 20 dana pa posle ne i sve tako: (

    Odgovoreno: 23. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako niste trudni, proverite hormonski status.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com