Dobar dan. Moj problem je sljedeci, proslu mjesec izmedu cuklusa itprilike 10 dan nakon prestanka mjesecnice mi se pojavio krvav iscjedak. Obzirom da sam imala iste simpome ovaj mjesec, posjetila sam ginekologa. Prema rjecima ginekologa, imam prosirenje na maternici, odnosno grlicu umjesto standardne tockice te krvi na istom. Uzet bris, cekam rezultate. Brine me sto nisam dobila nikakvo moguce objasnjenje za to. Nisam radala niti imala abortuse. Kao terapiju sam dobila vaginalete zbog pojacanog zelenkastog iscjetka i preporuku da reduciram tjelesnu tezinu- u pola godine sam dobila cca 10ak kg, uzrokovano stresom. Molim vas pomoc: - (.

    Odgovoreno: 23. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com