Postovani, zadnja menstruacija pocela mi je 11. 02. To je bio prvi dan. Kako su mi prije toga uradjeni nalazi bili uredu doktorica mi je prepisala yasmin pilule - kao zastitu. Prije 6 mjeseci prestala sam sa uzimanjem pilula diane 35 (napravila sam potrebnu pauzu) i po misljenju moje doktorice prejake su mi pa mi je sada prepisala yasmin. Naime, evo vec desetak dana pijem pilule yasmin i moj problem je sto cim sam pocela uzimati pilule (prvi dan zadnje menstruacije) krvarenje se jako umanjilo, ali evo do danas nije prestalo. Krvarenje nije obilno ali ga ima stalno, svaki dan. Je li to normalno? Mene brine jer mi nikada nije trajalo ovako dugo, a sa diane 35 zaista nisam imala takvih problema. Hvala na odgovoru i srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 23. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Probajte da nastavite da uzimate yasmin 2-3 ciklusa, ako ne bude poboljsanje, onda javite se vasem ginekologu da vas pregleda i prepise diana 35.