Postovani, menstruaciju sam dobila 1. 12. 2013. Od tada je nemam. Inace sam uvek imala neredovan ciklus jedno vreme sam pila yazz tablete tada je sve bilo ok, ali kad sam prestala ponovo je kasnila 10-15 dana ali nikad kao sada. Radila sam test na trudnocu iz urina i beta hcg iz krvi i negativni su. Test iz krvi sam radila 28. Januara, da li je on sigurno pouzdan? Takodje sam ceo novembar i par dana u decembru pila antibiotike, da li to moze uticati na izostanak menstruacije? Inace doktor na ultrazvuku koji sam radila 15. 01. Kaze da je sve sa jajnicima uredu, i predlaze mi dauzmem tablete koje ce izazvati menstruaciju, ali da li bih pre ovoga trebala da odradim neke jos analize? Pozdrav! I veliko hvala!

    Odgovoreno: 23. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, imate hormonski poremecaj koji treba ispitati, slazem se sa kolegom da vam izazove menstruaciju zatim proverite hormonski status.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com