Poštovanje, imala sam spontani u 5 mjesecu 2013 godine, u 3 mjesecu trudnoće. Tačnije otkriven mi je blighted ovum u 2 mjesecu trudnoće, pa su me savjetovali da sačekam da počnem sama krvarit, jer mi je bila prva trudnoća i nakon mjesec sam malo prokrvarila i rađena mi je kiretaža. Nakon toga sam radila papa test, a rezultat je bila nespecifična upala. Nakon liječenja, kada sam ponovo radila papa test (prije 2 sedmice) opet ima isti rezultat. Također u januaru mjesecu sam imala 2 puta mjesečnicu, 7. 01 (7 dana) redovna i 18. 01 (5 dana) . Sada sam dobila 18. 02. Inače mi je redovna. Ne znam šta da radim. Molim za savjet. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 23. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Sto se tice grlica materice verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, savetujem vam da uradite uz pregle posle 21 dan ciklusa da da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com