Mislim da imam gljivicnu infekciju vec duze od godinu dana. Kod lekara sam bila nekoliko puta i dobijala vaginalete i flukonazol, ali uvek se vrati posle samo nekoliko dana od zavrsetka terapije. Brinem se jer mi lekari kazu da je sve u redu i normalno ali ja stalno moram da nosim dnevne uloske jer imam taj neprijatan sekret. Probala sam par nedelja bez ulozaka jer znam da se i od njih stvaraju gljivice. Ali i opet je bilo isto i ista kolicina sekreta. Sekret je zuto bele boje ima bele i zute grudvice koje vidim na ulosku i nakon tusiranja. Mozda mi stvarno nije nista ali ja bih bila zahvalna na savetu. Hana

    Odgovoreno: 22. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com