Poštovani, da li svaki čvorić na dojci predstavlja neko obeljenje, tj. Da li svaka promena na grudima mora da znači rak, ili neku dobroćudnu promenu? Da li čvorić, kod dvadestegodišnjakinje npr. , može da bude nešto normalno, bezopasno? Naročito, ako se taj čvorić povremeno pojavljuje, dakle, ako nije konstantno prisutan?

    Odgovoreno: 22. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu da vas pregleda. Sve zavisi od lokacija i dubine i vrsta, savetujem vam da uradite uz dojke ili mamografija.