Hvala na prethodnom odgovoru. . Kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima je uradjen, i nemam upalu grlica maternice, ali i dalje imam problema tokom sekualnog odnosa. Ja sam iz zagreba, da li preporucujete da odem radje kod privatnog ginekologa?

    Odgovoreno: 22. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ipak vam savetujem da ponovite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, ako niste zadovoljni vasem ginekologu idite kod privatnog ginekologa koji se bavi kolposkopijom.