Imala sam odnos 30. 1. Bez zastitite, na 8 dan menstruacije, bez ejakulacije, dobila sam 25. 1. , posto sam panicar, uradila sam test nakon sto se zavrsila menstruacija, nisam uradila sa prvim jutarnjim urinom, bio je negativan, 15. Ovog meseca sam dobila, poranila mi je 10 dana, bila je normalna i imalo je krvi, e sad, pitanje, da li bih trebala da ponovim test? I da li imate predstavu zbog cega bi mi toliko poranila? Hvala!

    Odgovoreno: 20. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ako niste imali nezasticeni odnos izmedji 25. 01- 15. 02 onda niste trudni, proverite hormonski status i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa.