Postovani, da li bih mogla da dobijem vas savet u vezi terapije koje bi trebalo da uzimam, jer sam uradila pre par dana bris vagine i mikrobioloski nalaz glasi: glivice iz roda candida (znatan broj) lactobacillus spp. Enterococcus spp. (mali broj) u dir. Preparatu: blastospore. Gram+bacili tipa lactobacullus, dosta leukocita, epitelne celije. Unapred zahvalna, jelena

    Odgovoreno: 20. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Imate mesovitu infekciju, proverite da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , javite se vasem ginekologu da vam prepise adekvatnu terapiju po antibiogramu.