Postovani, promijenila sam dva ginekologa a jos nisam nasla rijesenje za sebe. Vec godinu dana, ako ne i vise imam problema sa seksualnim odnosom, tj. Prakticki i nemamo odnose jer mene na samom pocetku vagine nesto boli, osjecamo kao da ima nesto sto onemogucava da penis udje do kraja, i uzasno boli, probavali smo sa lubrikantima i ne pomaze, probali smo cak i sa uljem, imate li vi kakvo misljenje o tome? Jer moj papa test je uresan, kao i cervikalni obrisci, sve je uredno, a eto problem je jedino u tome sto ne mogu pronac nikakav lijek, nikakvo rijesenje, hvala i srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 20. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregoled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javiti na besplatne konsultacije. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com