Pre tri nedelje me prilikom odnosa pocelo peckati i posle odnosa su mi natekle usnice. Do sutradan se to smirilo, medjutim peckanje i zarenje se nastavilo pa sam otisla kod ginekologa gde su mi rekli da je kandida. Dali su mi gino daktanol vaginalete i vec drugi dan je bilo dobro. Medjutim 3. Dan posle zavrsene terapije mene opet pocinje peckati. Opet sam otisla kod gin. I vaginalni sekret je bio treca grupa. Dobila sam orvagil vaginalete. Sve sam ih iskoristila a mene i dalje pece. Vise ne znam sta da radim sta mi vi predlazete? Koje analize jos da uradim? Inace imam dvoje dece i muz mi je jedini sa kojim sam imala odnose.

    Odgovoreno: 18. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com