Da li zena kada ima obilne menstruacije sme podizati veliki teret? Mislim da mom slucaju, napor i podizanje velikog tereta jos vise uticu da odliv ne stane nego se produzava. Posao koji obavljam je naporan i mislim da mi je zbog toga lose i krvna slika mi je prilicno losa u tom periodu. Prilikom odliva imam jako velike ugruske krvi. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 17. 02. 2014.
    • Poštovana,
      U vakom slucaju kad imate menstruaciju podizanje velikog tereta deluje da vise otice menstruacija, inace vam savetujem da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici i proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) da bi ste dobili adekvatnu terapiju.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com