Da li ce ostecenje materice biti veliko nakon drugog abortusa? I da li postoji rizik da kasnije ne moze da se iznese zdrava trudnoca i da to moze da dovede do spontanih pobacaja?

    Odgovoreno: 16. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Zavisi kako se uradi intervencija, ako intervencija prodje bez komplikacija, onda materica se reanimira, inace u velikoj meri i glavnu ulogu za trudnocu i odrzavanje trudnoce zavisi od hormonskog status i da li imate neke hronicne upale.