Imam redovno odnose, bez kondoma, sa svojim muzem. Pre njega, nisam imala uopste odnose, a nije ni on. Ne znam koliko je to bitno, ali nema veze. Nisam nikad bila kod ginekologa. Imam sekret, vec nekih 3 meseca, zute boje, pre je bio beo, od kad imam odnose zuckast, posle je postao tackasto zut, i sad je tekuce zut. Imam i neku vrstu peckanja, dok npr moj muz nema nikakvu promenu boje sekreta, il kako se to vec zove kod muskarca, nema ni promenu boje penisa, ni peckanje dok obavlja nuzdu, nit svrab. A moj sekret je i neprijatnog mirisa. U cemu se ovde radi? Sta da radim? Koji je problem?! Molim vas, pomozite mi!

    Odgovoreno: 16. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com