Postovani, molim vas za pomoc. . . Danas sam isla kod ginekologa ali nije obavljen pregled jer doktroka morala da vodi decu u bolnicu i otkazala do daljnjeg sve preglede. . . Pre tri dana imala menstruaciju i umesto klasicnog menstrualnog bola, pocelo je da me ziga sa desne strane, nanize, kao u predelu jajnika a bole me i krsta sa desne strane. . . Nije klasican bol, ali zigne tako sa vremena na vreme tokom celog dana. . . Pretpostavljam da je neka upala u pitanju, mozda jajnika. . . Doktorka mi je samo rekla kupi dovicin i koristi vaginalete macmiror. . . Pa vas najlepse molim da me umesto nekorektnog tretmana doktorke vi uputite na neku terapiju pod pretpostavkom da je upala jajnika koja mi nije za igranje jer jos nisam radjala. . . Molim hitno za pomoc! Unapred hvala.

    Odgovoreno: 15. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Savetujem vam da uradite prvo test za trudnocu, ako je test negativan, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, zatim uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , takodje pozeljno da vas pregleda i hirurg da proveri da li imate upalu slepog creva (ako niste operisali slepocrevo) .