Postovani, kada imam odnose, ne osecam nikakvo zadovoljstvo. Medjutim otkrivena mi je cista na jajniku levom. Da li je to mozda uzrok sto ne osecam zadovoljstvo tokom odnosa? Radila sam sve testove ginekoloske i nema nikave prehlade, sve je okej, jedino mi je ta cista otkrivena.

    Odgovoreno: 09. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Cisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja zato vam savetujem da proverite hormonski status na sledci naci (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan cuklusa) , ako imate pojacan sekret ili smetnje prilikom odnose uradite i kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.