Postovani, pre mesec dana sam otkrila da imam kondilome, unutrasnje i spoljasnje, jako brzo su se prosirili, sad ih ima bas bas mnogo i krupni su. Cekam nalaz papa testa. Da li biste mogli da mi kazete kakvo lecenje je preporucljivo, kojom metodom, posto su mi rekli da radio talasi nisu preporucljivi u mom slucaju jer su kondilomi veoma rasprostranjeni? Da li je spaljivanje azotom dobar metod? I kakvo lecenje je preporucljivo sto se tice unutrasnjih? Hvala.

    Odgovoreno: 08. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , sto se tice kondilome, razlicite su prakse u zavisnosti od nalaza, tako da ce vas lekar odluciti koji nacin bolje za vas prema vaseg nalaza.