Postovanje, imam siptome kao da cu da dobijem, bolovi u grudima, slabi grcevi u stomaku slicno a tek mi je 9 dan od kako sam pocela sa novom kutijom plula, znavi menstruaciju ocekujem tek za nekih 2 nedelja. . . Da li to moze da znaci da sam trudna? Hvala unapred

    Odgovoreno: 06. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ako ste ste redovno uzimali tablete u prethodnom ciklusa, onda niste trudni, ako sumnjate da ste mozda pogresili u nacinu uzimanja pilula u prethodnom ciklusu i sumnjate da ste trudni uradite test z trudnocu, ako je test negativan javite se vasem ginekologu da vas pregleda.