Postovani, u septembu i oktobru nisam dobila menstruaciju pa mi je dr prepisala primolut nor. Posle ispijene terapije dobila sam ali oskudno. Sledeci mesec opet nisam dobila, pa mi je dr prepisala utrogestan 10 dana pa od 5 dana ciklusa cikloproginova. Medjutim ja posle utrogestona nisam dobila pa mi je dr nakon pregleda rekla da odma pocnem sa cikloproginova tbl. Pre 4 dana sam ispila kutiju i jos nisam dobila. Novu bi trebalo da pocnem da pijem za tri dana, sta da radim? Zbog cega se ovo desava?

    Odgovoreno: 04. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ne uzimajte cycloproginova dok ne dobijate menstruaciju, sacekajte jos nekoliko dana, ako ne dobijate menstruaciju zamolite vaseg ginekolog da vam ponovo prepise utogestan 100mg 2x1 dest i ponovo sacekajte da dobijate menstruaciju. .