Postovani, dobila sam menstruaciju 28 januara, a imala sam odnos sa deckom 30 januara, za vreme meenstruacije i pri tome je svrsio u mene. Ne dobijam tacno na mesec dana, uvek kasni 3-4 dana. A traje 5 dana. Da li je moguca trudnoca u mom slucaju? I uopsteno, da li je moguca trudnoca u toku menstruacije?

    Odgovoreno: 02. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Ako ste odnos imali 3 dan ciklusa, onda vrlo su male sanse da ste zatrudnili, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.