Imam 22 godine, prvu menstruaciju sam dobila pre 11godina, do sada je bila redovna kao i sada, ali se pojavio jedan problem pre 3 meseca. Posle redovne menstruacije koja traje 5-7 dana postoji pauza od 1-2 dana i ponovo se pojavi i traje isto kao i redovna. Na redovnim pregledima pre nego sto se ovaj problem pojavio je sve bilo u redu. Nisam radila nikakve preglede što se tog problema tiče. Od losih navika jedino sto imam da navedem je da sam pusac. Ovom problemu je prethodio period pun stresnih situacija, koji su po mom licnom misljenju imali udela na ovu situaciju. Ostavljam vama da rasudite. Unapred zahvalna na odgovoru! Srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 02. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com