Postovani, cerka mi je bila na snimanju glave, ja nisam znala da sam u drugom stanju i bila sam sa njom u prostoriji, bez kecelje ili bilo kakve zastite. Prvi dan poslednje menstruacije je bio 1. Oktobra, a na snimanju sam bila 12. Oktobra. Do sada su svi ultrazvucni nalazi u redu, pa me zanima da li postoji mogucnost da plod ostecen. Sada sam u 17. Ned. Trudnoce.

    Odgovoreno: 31. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Posto ste bili na snimanju 12 dan ciklusa, verovatno da je sve uredu ako je vasa menstruacija na 28 dana, medjutim savetujem vam da uradite amniocenzu za svaki slucaj.