Pozdrav, imam jedno pitanje za vas u vezi svoje djevojke. U vezi smo vec par mjesec i primjetio sam dosta cudan neprijatan miris nakon seksualnog odnosa iz njene vagine. Treba dobiti mengu za nekih 4 il 5 dana i vodi dosta racuna o higijeni pa mi nije jasno od cega to dolazi i dosta mi je neugodno da joj kazem. Da nisu neke upale il mozda infekcije? Tijekom odnosa ne osjeca nikakvu bol il neke naznake sve je normalno. Sta mi preporucujete? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 30. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Neka uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi proverila da li ima upalu grlica materice (cervicitis) .