Poštovani, radila sam papa test, rezultat mi je 2. Grupa, a vs mi je 3. /6. Grupa. Koje biste mi vaginalete preporučili i koliko dana da koristim? U apoteci su mi preporučil macmiror. Pozdrav

    Odgovoreno: 30. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste dobili adekvatnu terapiju koju ce vam prepisati vas ginekolog, inace iii /iv grupa znak da imate mesovitu infekciju.