Poštovani doktore, da li čvorić na grudima (u mom slučaju na desnoj dojki) može da bude opasan u koliko on nije konstantno prisutan, i konstantno vidljiv, i u koliko često menja oblike (nekada je u vidu tačkice, crtice, a nekada je okrugao) ne povećava se vremenom, ne raste, nije stalno tu. Svakako ću otići na pregled, ali vas molim da mi odgovirite, tj. Da na osnovu ovoga što sam vam napisala kažete vaše mišljenje. (čula sam da je u mojim godinama normalna pojava čvorića, i da to vrlo teško može da bude opasno, baš zbog toga što sam mlada, tek sam napunila 20 god.) još jednom vas molim da napišete svoje mišljenje, pre nego što odem na pregled. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 29. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Zaista ne mogu nista da vam kazem bez pregleda, javite se vasem ginekologu da vas pregleda i eventualno ako treba da vas uputi da uradte uz dojke.