Postovani menstrualni ciklus mi kasni 23 dana, radila sam test na trudnocu dva dana pre termina za ciklus koji je bio negativan tacnije jasno se videla crtica za negativan i vrlo bleda za pozitivan nesto kao roza mrlja, zakazala sam kod ginekologa svog tek za nekoliko dana me moze primiti, ali ja ne znam sta bi moglo da bude. Imam konstantu nesanicu, preko dana sam umorna, oticu mi noge, nekad mi se vrti u glavi, reagujem na jake mirise, gade mi se cigarete i dim, povracam ali u uvece, grudi su mi uzasno bolne i teske i naglo sam smrsala, kosa mi raste nenormalno, a promene raspolozenja su extremne. Pitam se da li je u pitanju hormonski poremecaj ili pak mogucnost trudnoce? Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Ponovite test za trudnocu, ako je test negativan, urdite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, zatim proverite hormonski status.