Menstruacija mi kasni 17 dana. Inace dobijam redovno na 28-30 dana. Test na trudnocu je negativan. Imam osecaj nadutosti stomaka i povremene blage bolove kao pred menstruaciju ali nista. Inace pijem propranolol cetvrtinu ujutru i bromazepam ujutru i uvece po pola zbog tahikardije. Imam 32 god. Interesuje me koliko se zakasnjenje tolerise pre primene hormonske terapije i da li bih mogla da pijem nesto od hormona uz terapiju koju sam navela. Hvala

    Odgovoreno: 28. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite uz pregled da biste proverili da li su vam cisticnim jajnici, proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol. Progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) .

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com